Kúrenárske, vodárske a plynárske práce

Hľadáte kurenára? vodára? plynára? U nás ste na správnom mieste. Firma A-Z PLYN bola založená v roku 1990 ako fyzická osoba za účelom vykonávania činnosti v plynárstve - opravy, montáže, revízie plynových zariadení. Postupne sa rozšírila o ďalšie aktivity, od roku 1994 ako verejná obchodná spoločnosť v priestoroch na Sokolovskej ulici č. 6 v Košiciach. Od roku 2002 vyvíja svoje aktivity ako spoločnosť s ručením obmedzeným pod dnešným, jestvujúcim názvom A-Z ISZA, s.r.o. s celkovou rozšírenou ponukou pre obyvateľstvo a firmy v týchto oblastiach: poradenská a projekčná činnosť zdravotechnických inštálacií, záručný a pozáručný servis plynových zariadení, montáž - plynové inštalácie (byty,domy, kotolne), predaj - plynové kotly, ohrievače vody, sporáky, lokálne ohrievače, plynové ohrevné telesá, priemyselné objekty, spotrebiče ( gamatky, kotly, konvektory), ústredné kúrenie - podlahové, klasické, stenové. Zamestnanci firmy pracujú denne uvedomujúc si potreby klientov a zásad kvalitne pracujúcej obchodno-servisnej spoločnosti. Ukazovateľom kvality našej práce je rastúci počet spokojných zákazníkov. Veríme, že sa radi obrátite na našich pracovníkov a oceníte kvalitu našich služieb.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Košice

Zaujímavé produkty iných firiem

Ventilátory Rosenberg

Ventilátory Rosenberg

Ponúkame rôzne druhy ventilátorov so širokým spektrom využitia.

Regulačné a spínacia zariadenie

Regulačné a spínacia zariadenie

Regulátor otáčok na striedavý prúd s 5-stupňovým prepínačom a kontrolkou. Pri použití regulátorov sa tepelný kontakt v motore zapojuje do série s vinutím motora. Tepelný kontakt pri prekročení dovolenej teploty odpojí motor od siete a po ochladení ho opäť zapne.

Solárne kolektory trubicové

  • Lokalita : Košice 1
Regulačné zariadenia

Regulačné zariadenia

V našom sortimente nájdete regulačné a spínacie zariadenia.

Ventilátory v "Ex" vyhotovení do výbušného prostredia

Ventilátory v "Ex" vyhotovení do výbušného prostredia

Ponúkame rôzne druhy ventilátorov ako radiálne, axiálne, kanálové, strešné a potrubné ventilátory. Pre kompletné informácie a ponuku stačí navštíviť naše webové stránky.

Ventilátory

Ventilátory

Pokiaľ nás oslovíte cez 123dopyt - informujte nás o tom a získate nacenie zadarmo !!! Ponúkame rôzne druhy ventilátorov ako radiálne, axiálne, kanálové, strešné a potrubné ventilátory ako i malú vzduchotechniku. Pre kompletné informácie a ponuku stačí navštíviť naše webové stránky.

Centrálne vysávače

  • Lokalita : Košice 1

Kotle

  • Lokalita : Košice

Kontakt

A - Z ISZA s.r.o.

Adresa
Sokolovská 6, 040 11 Košice
Web
http://www.azplyn.sk